Концерт “Двадцять поглядів на немовля Ісуса”. Odessa Classics

04:00 PM - 06:00 PM

У рамках Міжнародного музичного фестивалю Odessa Classics

“Vingt Regards”
    Мессіан “Двадцять поглядів на немовля Ісуса”
    Антоній Баришевський (фортепіано)

Захоплення Антонія Баришевського образним мисленням і особистістю Мессіана переросло в невідступну ідею виконання цілого циклу “Двадцять поглядів на немовля Ісуса”. Написані у формі медитацій на католицькі богословські теми, ці погляди лунають поза часовими і просторовими межами.
    Увлечение Антония Барышевского образным мышлением и личностью Мессиана переросло в неотступную идею исполнения целого цикла «Двадцать взглядов на младенца Иисуса». Написанные в форме медитаций на католические богословские темы, эти взгляды звучат вне времени и пространства.

📆 5 червня (середа)
    ⏳ 16:00
    Квиток: 100 грн (у касі музея)
    Пушкінська, 9
    📞 довідки: 095 938 10 49

“ПІЛІГРИМИ”
    Музика, як шлях
    Цикл концертів-портретів українських музикантів, митців, які йдуть власним шляхом творчого паломництва до розкриття великих таїн та істин мистецтва.
    Цикл концертов-портретов украинских музыкантов, художников, поэтов, которые идут своим путем творческого паломничества к раскрытию великих тайн и истин искусства.
    Extra series
    Кураторка програми — Мирослава Которович