Ви не знаєте, де провести вихідний, та так, щоб отримати не тільки позитивні враження, але і розширити свої інтелектуальні горизонти?

Зробіть свій відпочинок по-справжньому культурним!
Суботній лекторій Одеського музею західного і східного мистецтва допоможе Вам у цьому і стане відмінним місцем для проведення Вашого дозвілля з користю.
Програма лекцій охоплює всю історію світового мистецтва з найдавніших часів до найновіших тенденцій сучасної культури.
Побувавши на наших лекціях, Ви зможете зануритися в дивний і прекрасний світ мистецтва. Ви познайомитеся з життям і творчістю знаменитих художників і скульпторів, дізнаєтеся про долю світових шедеврів і, можливо, знайдете для себе відповіді на багато хвилюючі Вас питання.

Лекторій про спільну історію мистецтв відкриває для Вас двері
щосуботи о 14.00 (з жовтня по травень)

У продажі річний абонемент на дві персони! Понад 30 лекцій від кращих мистецтвознавців та культурологів музею.
Питайте у касі музею щодня (окрім середи) с 10:00 до 16:30

Розклад лекцій на сезон 2018-2019