Дитячий клуб «Маленький Леонардо» існує в музеї з червня 2016. Своєю назвою він зобов’язаний і нашому захопленню генієм Леонардо да Вінчі, і вірою в те, що в кожній дитині також закладені різноманітні таланти. Кожне заняття включає розповідь в лекторії та тематичну екскурсію з елементами квесту по музейних залах, що дозволяє краще пізнати нашу колекцію.
За цей час наші юні відвідувачі познайомилися з героями античних міфів і біблійних легенд, навчилися відрізняти портрет, пейзаж і натюрморт, дізналися історію порцелянової чашки і японської іграшки. Разом ми відзначили свята Святого Миколая та «Бобового короля», Різдво і Великдень, День народження Будди і китайський Новий рік, а в День Святого Валентина шукали свої половинки і захоплено створили «Дерево любові». Не забули ми і про веселий і трохи моторошний Хеллоуїн, влаштувавши хлопцям зустріч з монстрами і фантастичними персонажами прямо в залах музею. На майстер-класах хлопці вчилися робити пліссірованний комір, як на старовинних портретах, японських паперових лялечок «чіогамі», пасхального курчати і маснична сонечко. І хоч заняття розраховані на дітей від шести років, вони цікаві і їх батькам.
Завдання клубу «Маленький Леонардо» — в захоплюючій і доступній формі дати юним відвідувачам ті знання, які допоможуть розвинути уяву, розбудити допитливість і полюбити мистецтво.

З вересня 2017 року дитячий музейний клуб «Маленький Леонардо» призупинив свою діяльність, але ми впевнені, що незабаром повернемося до вас з новими силами і захоплюючими заняттями!