Концепція виставки метафорична, назва дуже точно передає її зміст.
Казки про крила — це якась сповідь про таємних і явних польоти уві сні і наяву, яка розкриває внутрішній містичний досвід, іноді не зовсім усвідомлений, що перетворюється в образи, символи і кольорові плями.
Художник розповідає про крила, як символ духу, подолання, звільнення від кайданів тілесності і тлінність буття і дотику до божественного. Адже політ є вихід в незвідане, за межі людського потенціалу, можливість поглянути на себе і світ з висоти, з іншого ракурсу, відкриття інших світів і спроба зазирнути за межу реальності.

Художник Сергій Поляничко народився в 1968 році в Ізмаїлі. У 1998-му закінчив Ізмаїльський державний університет, художньо-графічний факультет.

Брав участь в групових виставках в Ізмаїлі і в Одесі.
Недавні спільні проекти:
— 2015 рік, спільний проект одеських художників «Інша» в Музеї сучасного мистецтва
— 2016 рік, проект «Казки прозових часів» в арт-вітальні Одеського лінгвістичного центру
— 2017 рік, виставка одеської секції Національної Спілки художників України в Музеї Західного та Східного мистецтва

З 2000-го по 2009-й Сергій Поляничко жив і працював у Києві, брав участь в архітектурних виставках в якості дизайнера інтер’єрів, авторських меблів і арт-об’єктів.
З 2009-го живе в Одесі.

Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, Йорданії, США.
Художник пише в напрямку неосімволізма і концептуальної живопису, крім того, йому близький і жанр маринистики.
Виставка пройде 16.11-01.12.
Відкриття виставки 16 листопада о 16.00.